KURZY A ŠKOLENÍ

“Jediné školicí středisko v ČR Vám nabízí rekvalifikační kurz Zámkař, akreditovaný Ministerstvem školství ČR pro pracovní činnost Technik mechanických zábran v rozsahu 160 vyučovacích hodin.”

Vzdělávací program Zámkař je rekvalifikační kurz s akreditací MŠMT, zakončený zkouškou k profesní kvalifikaci Zámkař – MVČR.

Neváhejte a mrkněte na web Locksmith CZ, na kdy je vypsaný rekvalifikační kurz nebo rovnou zkouška Zámkař.

Rekvalifikace Zámkař

“Co je to ten lockpicking? V čem tkví záhada a tajemství lockpickingu? Chcete vědět víc?”

Lockpicking je metoda otevírání zámků za pomoci speciálních nástrojů. Jedná se hlavně o sport a koníček, protože funkce mechanizmu zámku je vlastně pro lockpickery takový hlavolam.

Neváhejte a mrkněte na web Locksmith CZ, na kdy je vypsané školení lockpickingu. Můžete ovládat i um impressioningu.

Lockpicking

“Zámkařská činnost není jen otevírání dveří bytů a domů, nouzového otevírání automobilů, ale také sahá do oblasti otevírání trezorů. V poslední době mluvíme o Safecrackingu.”

Safecracking je velmi vysoká úroveň a specializace každého zámkaře. Né každý toto umění ovládá, jedná se totiž o nedestruktivní otevírání trezorových zámků, jak mechanických, tak i elekronických a jejich kombinace.

Neváhejte a mrkněte na web Locksmith CZ, kdy se bude konat školení v oblasti trezorů.

Trezory a Safecracking

“Chcete umět programovat autoklíče? Chcete umět bez poškození otevřít automobil? Chcete profesně růst a rozšířit nabídku služeb? Tak školení o automobilech a autoklíčích je právě pro Vás!?”

Neváhejte a mrkněte na web Locksmith CZ, kdy se bude konat školení v oblasti automobilů a autoklíčů.

Automobily a autoklíče

Kompletní nabídka kurzů a školení

Máte zájem o jiné školení v oboru zámkařství? Nebo chcete vědět víc o nabídce kurzů a školení? Nebojte, jsme tu vždy pro Vás!

Chci vědět víc